27 kwietnia 2026 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia NAGRÓD za 2025 rok.
Nagrody otrzymali:
- za wybitne osiągnięcia w działalności sportowej: pan Antoni Kawałek
- za osiągnięcia w sporcie: Oskar Wójcik, Bartłomiej Gryta, Antoni Michalski, Dawid Ładziak, Adrian Pawelec;
- za wyniki w nauce: Paweł Sieńko – uczeń klasy III TECHNIKUM kształcącego w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.
Serdecznie gratulujemy WSZYSTKIM docenionym
