Kategorie
Internat aktualności

Integracyjny grill wychowanków internatu

W pierwszy dzień kalendarzowej jesieni, na zielonej trawce spotkali się ze swoimi wychowawcami wychowankowie internatu. Spotkanie rozpoczęto od konkurencji sprawnościowych, kontynuowano zabawy plastyczne, słowne i inne. Chętni bawili się wraz z wychowawcami snując opowieści na zadany temat, zmęczeni relaksowali się na ławeczkach w pięknych okolicznościach przyrody, a głodni od początku okupowali grilla 🙂

Dzięki uprzejmości pana dyrektora zakupiono słodycze oraz drobne upominki, które wręczono za udział w konkursach podczas nauki zdalnej w ubiegłym roku szkolnym. Oto fotorelacja:

no images were found

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.

Zamknij