Kategorie
Aktualności Krwiodawstwo

Nasi uczniowie oddają krew…

15 września 2020 r. nasi uczniowie z klas III i IV po raz kolejny oddawali krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Lublinie. Do Lublina – jak zwykle – przywiózł nas bus należący do RCKiK w Lublinie. Tym razem było nas 18 osób, a krew oddało 12 uczniów – łącznie 5,4 litra krwi! Uczniowie w ramach podziękowań od RCKiK w Lublinie otrzymali drobne upominki: plecaki oraz torby zakupowe z logo RCKiK w Lublinie. Postawa naszych uczniów w trudnym czasie pandemii koronawirusa zasługuje na najwyższe uznanie.
Następny wyjazd do stacji krwiodawstwa będzie miał miejsce za 2 miesiące. Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy!!

no images were found

Kategorie
Krwiodawstwo

Szkolne Koło Krwiodawców „Krwinka”

Już po raz 42 raz oddajemy krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Tym razem było nas dużo bo aż 28 osób. Krew oddało 16 osób. Oddaliśmy w sumie 7,2 litra krwi. Następna akcja będzie za 2 miesiące czyli na początku czerwca. Dziękujemy wszystkim którzy oddali krew.

no images were found

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.

Zamknij