MAMY ZŁOTE DZIEWCZYNY ...

MAMY ZŁOTE DZIEWCZYNY

24 października 2019 r. odbyły się Powiatowe Zawody w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców. Gościliśmy w naszej szkole sześć zespołów, które rywalizowały o mistrzostwo powiatu. Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Gąsiorowska Wiktoria i Mańka Katarzyna zdobyły mistrzostwo, pokonując wszystkie drużyny. Nasze złote dziewczyny w każdym meczu pokazały pełny profesjonalizm, zaangażowanie i wolę walki oraz udowodniły, że w sporcie wszystko jest możliwe. Wielkie gratulacje dla naszych złotek, ponieważ mistrzostwo powiatu wróciło do naszej szkoły po dwóch latach.

Natomiast reprezentacja chłopców w składzie: Kudrelek Mateusz i Wójtowicz Michał zajęli czwarte miejsce, gdzie poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Jeszcze raz dla naszych zawodników gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów.


 
Nasi uczniowie oddają krew

22 października nasi uczniowie z klas III i IV po raz kolejny oddawali krew w Regionalnej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Tym razem było nas 24 osoby, a krew oddało 13 osób – łącznie 5,85 litra krwi. Pobyt w stacji był bardzo miły i sympatyczny. W ramach wdzięczności za oddanie krwi wszyscy uczestnicy akcji otrzymali drobne gadżety. Następny wyjazd do stacji krwiodawstwa odbędzie się za 2 miesiące. Już teraz wszystkich chętnych i niechętnych J gorąco zapraszamy.


 
Skok na bank i nie tylko.....

15 października 60 uczniów naszej szkoły miało wyjazd edukacyjno- integracyjny zorganizowany przez wychowawców klas pierwszych.

W planie wycieczki były trzy etapy: zajęcia edukacyjne podczas Dni Otwartych Narodowego Banku Polskiego Oddział w Lublinie, obejrzenie filmu „Boże Ciało” oraz rozładowanie emocji w „Strefie wysokich lotów”.

Zajęcia edukacyjne w banku NBP to: wykład o działalności i funkcjach banku centralnego, obejrzenie wystawy „Dzieje złotego”, udział w konkursie podsumowującym zajęcia i oczywiście sprawdzenie ile waży sztabka złota, czy dwa miliony w gotówce. Uczniowie mieli również okazję sprawdzić autentyczność posiadanych banknotów oraz „posiedzeć na pieniądzach” (szkoda że były to rozdrobnione zużyte setki o wartości trzech milionów złotych).

Ponieważ wejście do NBP odbyło się w dwóch turach miło nam poinformować że mieliśmy czterech laureatów konkursu wiedzy o banku, którzy wygrali albumy i monety kolekcjonerskie.

Gratulujemy i do zobaczenia podczas następnych wyjazdów.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 130